• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TorrentFilm Ailesi Hakkında

Lightbulb 

TORRENTFİLM.ORG

Biz Torrentfilm.org olarak bizi farklı sitelerden ayıran özelliğimiz olan bir nevi aile ortamını oluşturabilmek için buradayız. Burada birbirimizle kolay bir iletişim kurabiliriz. İstek bölümünden istediğiniz filmleri bize söyleyebilirsiniz.Beğendiğiniz etkisinde kaldığınız filmleri tartışabilirsiniz. Bizim amacımız sadece film indirip izletmek değil biz burada bir aile ortamı oluşturmaya çalışıyoruz bunun içindir ki forumumuz da hayranı olduğunuz severek izlediğiniz diziler hakkında tartışabilir sonraki bölümlerde neler olabileceği hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz. Vizyona girecek veya vizyondaki filmler hakkında fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Güncel olaylar hakkında konuşabilir, Geyik bölümünde mizah yapabilirsiniz. Bunlara ek forumda görmek istediğiniz bölümleri bize bildirmeniz halinde onlarda eklenecektir. Bir aile olabilmek umuduyla sağlıcakla kalın.
Ara

(05-31-2016, 11:53 PM)Mr.Dr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:                                                                   

TORRENTFİLM.ORG

Biz Torrentfilm.org olarak bizi farklı sitelerden ayıran özelliğimiz olan bir nevi aile ortamını oluşturabilmek için buradayız. Burada birbirimizle kolay bir iletişim kurabiliriz. İstek bölümünden istediğiniz filmleri bize söyleyebilirsiniz.Beğendiğiniz etkisinde kaldığınız filmleri tartışabilirsiniz. Bizim amacımız sadece film indirip izletmek değil biz burada bir aile ortamı oluşturmaya çalışıyoruz bunun içindir ki forumumuz da hayranı olduğunuz severek izlediğiniz diziler hakkında tartışabilir sonraki bölümlerde neler olabileceği hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz. Vizyona girecek veya vizyondaki filmler hakkında fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Güncel olaylar hakkında konuşabilir, Geyik bölümünde mizah yapabilirsiniz. Bunlara ek forumda görmek istediğiniz bölümleri bize bildirmeniz halinde onlarda eklenecektir. Bir aile olabilmek umuduyla sağlıcakla kalın.

Hayıırlı olsun siteyi gayet beğenerek takip ederken forumuda görünce üye olmamak için kendimi tutamadım hayırlı olsun tekrar Allah utandırmasın ailevi düşüncelerinizde Smile
Ara

(06-08-2016, 05:22 PM)ilhamisahan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-31-2016, 11:53 PM)Mr.Dr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:                                                                   

TORRENTFİLM.ORG

Hayıırlı olsun siteyi gayet beğenerek takip ederken forumuda görünce üye olmamak için kendimi tutamadım hayırlı olsun tekrar Allah utandırmasın ailevi düşüncelerinizde Smile

Teşekkür ederiz iyi niyetleriniz için, katılım %100'de 0,01'lerde olsa da memnunuz Smile  
Az ve öz kitle oluşturup yolumuza forumda da devam edeceğiz diğer projelerle de devam edeceğiz inşallah.
Ara

Merhaba ,siteyi daha önce kullandığım torrent sitesinin kapanmasından sonra buldum fakat o an değilde daha sonra üye oldum. Uzun zamandır torrent film indiriyorum ve çok güzel siteler gördüm ama nedendir bilmiyorum siteler kapandı. İnsanları memnun etmek zordur.İnşallah herşey dilediğiniz ve istediğiniz gibi olur. Bundan sonra bende takipçinizim. Çok film izledim ,izlerimde. Fırsat buldukçada eksik filmleri istek olarak bildirmek istiyorum. Kısa zamanda kütüphaneyi genişletmeniz dileğiyle...Kolay gelsin.
Ara

(07-27-2016, 08:36 PM)Adanur Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ,siteyi daha önce kullandığım torrent sitesinin kapanmasından sonra buldum fakat o an değilde daha sonra üye oldum. Uzun zamandır torrent film indiriyorum ve çok güzel siteler gördüm ama nedendir bilmiyorum siteler kapandı. İnsanları memnun etmek zordur.İnşallah herşey dilediğiniz ve istediğiniz gibi olur. Bundan sonra bende takipçinizim. Çok film izledim ,izlerimde. Fırsat buldukçada eksik filmleri istek olarak bildirmek istiyorum. Kısa zamanda  kütüphaneyi genişletmeniz dileğiyle...Kolay gelsin.

Hoşgeldiniz, yorumlarınız ve istekleriniz bizim için değerlidir.
Kütüphanemizi ve ekibimiz genişletmek için çabalıyoruz.
İyi seyirler dileriz.
Ara

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Theme © 2014 iAndrew  
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.